maszyna rolnicza

W jakim miejscu dokonywać zakupu części przeznaczone do maszyn używanych w rolnictwie?

Wiosna to okres ogromnej pracy dla wszystkich zajmujących się uprawą roli. Zdecydowana większość prac na roli jest na chwilę obecną zmechanizowana, wykonywane są one więc wyraźnie szybciej. Przed mającym miejsce wiosną siewem zbóż, przed zasadzeniem roślin okopowych niezbędne jest prawidłowe przygotowanie gleby. Po przeprowadzonej jesienią orce ziemia powinna zostać wzruszona. Narzędziem, które sprawdza się w tym wypadku najlepiej jest kultywator. Porusza on glebę na głębokość od pięciu do dwudziestu centymetrów, dzięki czemu ziemia, na której będą zasiane zboża czy zasadzone ziemniaki jest nie tylko spulchniona, ale również nie ma na niej chwastów.
Read More »
koparka

Części zamienne do pojazdów użytkowanych w rolnictwie lub na budowie

Każdy, kto zatrudniony jest w przemyśle budowlanym albo na roli powinien wiedzieć, jak ważny jest zakup części zamiennych do pojazdów użytkowanych dokładnie w przemyśle rolniczym lub na placach budowy. W związku z tym, w każdej firmie muszą być odpowiedzialne osoby, jakie skontrolują czy inwentarz pod tym względem się zgadza. Na równi istotne jest to, żeby były to części jakie pochodzą od cenionych producentów, aby nie było niebezpieczeństwa, że ulegną zepsuciu one.
Read More »
pasy mocujące

Obligatoryjne wyposażenie samochodu w naszej ojczyźnie

Oprzyrządowanie samochodu to czynnik, który ma nie tylko ważki wpływ na komfort poruszania się po szosie, lecz również na bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów.
W związku z tym, każdy samochód zarejestrowany w Polsce musi posiadać obowiązkowe wyposażenie, jakie jest konieczne w wypadku zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji.
Read More »