zbiornik na gaz

Jakiego rodzaju gazy techniczne możemy wyróżnić? Co warto wiedzieć w tej dziedzinie?

Do czego stosować gazy techniczne? Jak wygląda ich charakterystyka i po co się je stosuje? Gazy techniczne to dość ogólne pojęcie, pod którym kryje się duża ilość surowców, z jakich każdy ma odmienną charakterystykę i zastosowanie. Warto wiedzieć, który gaz do czego jest najlepszy i na jakie kwestie powinniśmy zwrócić uwagę podczas ich wykorzystywania.
Read More »
Wózek widłowy w hali magazynowej

Czym są regały drive in?

Do czego potrzebne są regały wjezdne? Jest to typ konstrukcji do specyficznego sposobu przechowywania. W momencie, gdy towary należy przechowywać w specjalny sposób, głównie w dużych halach, korzysta się akurat taki typ składowania. Sposób ten ma również spory wpływ na użytkowanie przestrzeni magazynu. Stosując takich rozwiązań możliwe jest wykorzystanie przestrzeni hali nawet do dziewięćdziesięciu procent. Wśród tego typu konstrukcji można wyróżnić przykładowo regały ruchome.
Read More »
koparka

Części zamienne do pojazdów użytkowanych w rolnictwie lub na budowie

Każdy, kto pracuje w przemyśle budowlanym albo na roli powinien mieć pojęcie, jak istotny jest zakup części zamiennych do maszyn użytkowanych dokładnie w rolnictwie lub na budowie. Dlatego, w każdej firmie muszą być wydelegowane osoby, jakie sprawdzą czy asortyment pod takim kątem jest zabezpieczony. Tak samo znaczące jest to, by były to części pochodzące od cenionych producentów, aby nie było mowy o tym, że ulegną zepsuciu one.
Read More »
Serwis wózków widłowych - japanlift.pl

Gdzie w Poznaniu można znaleźć wózki widłowe?

Jak dobrze podejść do zakupu chociażby wózków widłowych? W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich urządzeń tego typu jest czasem kwestią łatwą. Aby jak najtrafniej wybrać sprecyzowane wózki widłowe, najlepiej zapoznać się bliżej z samą kwestią, poznać marki je robiące i kierować się osądami wyłącznie cenionych i sprawdzonych fachowców prac rozładunkowych, a także gdzie w okolicy można znaleźć idealny serwis. Czy najpewniej zakupić niedrogie, ale nie do końca przetestowany sprzęt, czy też świetny sprawdzony produkt w dużym mieście?
Read More »