Naprowadzacze kół oraz lustra przemysłowe – czyli, jak dopomóc kierowcy samochodu

Jaka jest rola naprowadzaczy kół? Do jakich rzeczy są używane lusterka przemysłowe? Jaki jest związek pomiędzy ta dwójką, tak różnymi tematykami? Te wszystkie rzeczy dowiesz się, czytając nasz artykuł!

kot

Autor: Peter Beekmans
Źródło: http://www.flickr.com
Naprowadzacze kół to w istocie bardzo prosty temacik, choć nie każdy może kojarzy, co to tak naprawdę bywa. Tymczasem naprowadzacze kół od Antersystem.pl to zgięte „słupki”, które możemy zauważyć przy wjazdach do przeróżnych magazynów od strony tylnej dużego sklepu, lub po prostu na parkingach, rozdzielające miejsca na postój. Ich robotą bywa pomóc kołkom ciężarówki w dobry sposób usadowić się w lokalizacji, by rozładowywanie towaru był łatwiejszy. Produkowane są one z rurek ocynkowanych o średnicy 160 milimetrów, dzięki tej rzeczy są niewiarygodnie wytrzymałe oraz mogą znieść duże obciążenia, przy czym ich wysokość pozostała dobrana w ten sposób, aby nie uszkodziły felg samochodu.
Panorama miasta Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Następny tematyka to lustra przemysłowe. Ich robota jest niewiarygodnie łatwe – to one ukazują nam zwykle, jaka rzecz dzieje się za zakręcikiem gdy jedziemy samochodem, odbijając w swojej tafli każda rzecz pod ustawionym pod nie katem. Ułatwiają przejeżdżanie z zakręciku, czy też mogą ukazać, jaka rzecz odbywa się za tobą. Powstało wieledużo rodzai tego typu luster, w szczególności okrągłe czy kwadratowe. Bywają jednakże również różne kolory, dla przykładu żółto-czarne, albo biało-czerwone.

Podsumowując – |jaka rzecz połącza obydwie te rzeczy? Obydwie powodują, że jesteśmy bardziej bezpieczni, czy to jadąc samochodzikiem, czy po prostu parkując.

Publikowany tekst jest bardzo interesujący? Jeżeli także tak uważasz, to wejdź na polecany wpis, który zawiera nie mniej cenne informacje.

Nie bój się już, oraz zaufaj tego typu rozwiązaniom technicznym!