Co to są szkolenia CNC oraz czego można się na nich dowiedzieć?

Mieszkamy w czasach, kiedy na bieżąco obserwujemy postęp we wszystkich branżach życia. Z tego też powodu szefowie chcą wysyłać swych członków personelu na różnego rodzaju konferencje, aby zawsze mieli oni aktualną wiedzę z branży, która ich dotyczy.
Mogłyby być to dla przykładu szkolenia technologiczne dla operatorów i programistów.

Takie szkolenia CNC są podzielone na parę wariantów. Po zakończeniu kursu oraz zdaniu testu, kursant uzyskuje certyfikat >>> ifs TÜV. CNC1 to kurs dla operatorów obrabiarek, które są sterowane numerycznie. Szkolenie kończy się uzyskując uprawnienia programisty CNC. Szkolenie CNC2 z kolei dotyczy uzyskania wiadomości dotyczących projektowania mechanizmów technologicznych. Na jego koniec uzyskuje się uprawniania ustawiacza CNC. Po zaliczeniu kursu CNC3, jakie tyczy się projektowania mechanizmów produkcyjnych, zainteresowany zdobywa termin programisty CAM. Certyfikaty CNC4-P oraz CNC4-Z dotyczą bardziej lub mniej zaawansowanej obsługi obrabiarek CNC ze sterowaniem HAIDENHAIM.
Kamień elewacyjny TATRY® z serii Relief®

Autor: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Szkolenia o nazwach od CNC5 do CNC9 to kursy specjalistyczne, które tyczą się obsługiwania i programowania obrabiarek CNC z różnorakimi typami kontrolowania, przykładowo SINUMERIK, MAZATROL czy wg.

Jeżeli sądzisz, że ten temat jest godny uwagi, to bez zwłoki kliknij ten link i zobacz udostępniony tutaj (www.inter-bis.pl/wielopily) materiał – on również Cię zaabsorbuje.

ustaleń przekazanych przez danego kleinta. Tego typu przeszkolenie dotyczące obsługi sterowanych numerycznie obrabiarek CNC to podstawowa postać edukacji dla osób, które w granicach swoich zawodowych obowiązków zamierzają pracować z takimi urządzeniami. warsztaty te zostały przygotowane tak, aby od podstaw wprowadzać do branży osoby, które wcześniej nie miały z nią jakiejkolwiek stycznosci.

naturalnie dla osób, które posiadają już bardziej rozbudowaną wiedzę, istnieją także kursy wyspecjalizowane, jakie podnoszą umiejętności już posiadane.