Zatroszcz się o przyzwoitą jakość usług na stacji paliw

Jeśli posiadasz stację benzynową twoim obowiązkiem jest dbanie o to, aby właściwie przechowywać paliwo oraz aby to paliwo było zawsze zdolne do używania.

fotka - przemysł

Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
Warto przypomnieć sobie kilka ważnych wskazówek odnośnie tego tematu.
Nade wszystko najbardziej istotne są miejsca, w których trzymamy paliwo. Chodzi rzecz jasna o dystrybutory paliw (-> przeczytaj przykłady).

Czy pewne komentarze na nasz temat (http://www.mastereducator.pl/katowice/) tego tekstu Cię zaintrygowały? W takim razie będzie nam bardzo miło, jeśli dopiszesz do nich też swe oceny.

Powinny pracować one bezbłędnie, a w razie problemów z ich obsługą, właściciel stacji winien mieć możliwość błyskawicznego dostępu do serwisu napraw. Oczywiście interesanci chcieliby napełnić swoje zbiorniki na paliwa (łącze) jak najmniejszym kosztem. kupując wszakże dystrybutory paliw nie warto kierować się wyłącznie ich ceną. Winniśmy skupić się natomiast głównie na niezawodności funkcjonowania. Częste awarie zniechęcą bowiem klientów bardziej, niż umiarkowane ceny tankowania.

Obowiązkowo trzeba pamiętać o wymianie paliwa na zimowy, gdy jest na to czas. Jeżeli nie zadbaliśmy o to w odpowiednim czasie, powinniśmy z czystym sumieniem polecać naszym odbiorcom depresatory do paliw (bonusy). Zmniejszają one temperaturę oleju, uniemożliwiając jego krystalizowanie. warto pamiętać, by Zbiorniki na paliwa uzupełniać tym płynem przed zimą, kiedy olej ciągle jest płynny. Depresatory bowiem nie rozpuszczają kryształków zamarzniętego oleju.

dobrze jest zadbać o sprawne działanie naszej stacji benzynowej, aby móc cieszyć się zaufaniem klientów. Dobrze jest sprzedawać również depresatory i inne dodatki do aut. Zyskamy wtedy wiarygodność w oczach kierowców.