Niska cena to dla dużej liczby z nas stanowi ogromny bodziec do zakupu określonego produktu

Kiedyś niebywale często można było usłyszeć stwierdzenie, że mała cena to i niewysoka jakość. Aktualnie to powiedzenie bardzo traci na mocy i mija się z prawdą, a fakt, że handel z Chin wręcz przeżywa odrodzenie zainteresowania jest świetnym na to przykładem.

przejdź do strony www

Autor: johannes tandl
Źródło: http://www.flickr.com
To, iż produkty przybywające do nas z Chin są słabszej jakości to bajka, na szczęście jakiś okres temu obalony już ogromnie skutecznie. Trzeba mieć na uwadze, że w naszym kraju jest niesłychanie dużo firm, które specjalizują się w kontrolach wysyłek do importerów, z tego powodu bardzo zaniża to także poziom ryzyka dla towarów importowanych dokładnie z Chin. Dodatkowo możliwy do zrealizowania jest też sprawdzian jakości towaru już w trakcie produkcji albo w czasie załadunku. Oczywiście kontrola jakości w Chinach jest więc starannie wykonywana, a to co trafia na nasz rynek jest w bardzo dobrej jakości, a co poza tym ważne ceny są też wiele niższe. Z tej przyczyny my Konsumenci mamy możliwość zakupić upragniony towar po bardzo atrakcyjnej cenie, który jakościowo nie będzie odróżniał się tych, wytworzonych w innych krajach.
Rekuperacja
Klienci już te korzyść zauważyli i niesłychanie ochoczo sięgają po produkty wytworzone w tym państwie, a włóczka na sweter z Chin przybywa do nas niezwykle dużym strumieniem.

Jest tak dlatego, że ogromnie często koszty wysyłki są już doliczone w ceny kupionego produktu, a ona sama pomimo to zostaje ogromnie korzystna.