Przyrząd dynamometryczny jonnesway, zamiennik prądu z rozruchem

Klucz dynamometryczny, to narzędzie szeroko stosowane na całym świecie, pozwala na precyzyjne dokręcanie złączeń gwintowanych. W każdym przyzwoitym warsztacie samochodowym absolutnie nie może go zabraknąć. Klucz dynamometryczny jonnesway, to narzędzie precyzyjne, służące do dokręcania kombinacji nagwintowanych z siłą o precyzyjnie określonym momencie.

sprawdź na stronie

Autor: John R. Southern
Źródło: http://www.flickr.com
Wykonany jest ze stali chromowo wanadowej, co zapewnia jego solidność i twardość. Klucz dynamometryczny jonnesway posiada automatyczny naciąg zapadki dynamometrycznej, jaka po osiągnięciu żądanej siły dokręcania, skacze o jeden ząbek, wydając znamienny ton. Skala momentów ulokowana jest w trzonku klucza, jej regulacja zachodzi przez obrót rękojeścią, później należy zastopować klucz bezpiecznikiem na końcu rączki.

Rączka wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego i posiada ergonomiczny kształt. Klucz dynamometryczny jonnesway (dowiedz się szczegółów) ma certyfikat >> iso ts 16949 kalibracji. Klucz dynamometryczny jonnesway jest urządzeniem z wyższej półki. Nie są najtańsze, ale warto zainwestować, by długie lata cieszyć się dobrym, sprawnym przyrządem.

klucze dynamometryczne, klucze

Prostownik to element, względnie zestaw składników elektronowych służący do zamiany napięcia przemiennego na napięcie jednego symbolu i jest zamienione na zasilanie stałe.Prostownik z rozruchem i przełączaniem napięcia ładowania jest niezrównany w każdym zakładzie, domowym garażu, bądź gospodarstwie rolnym. Napięcie ładowania regulowany jest w 6 poziomach. To łatwe w obsłudze narzędzie, wspomagające rozruch dzięki przełącznikowi, na długim kablu. Spore znaki zapewniają dokładny odczyt bieżącego napięcia ładowania, również napięcia, a sam proces ładowania, może być bez przerwy obserwowany.

Prostownik z rozruchem ma bardzo solidne obejmy biegunowe do ładowania akumulatorów, o izolowanych uchwytach, jakie zapewniają najlepszy kontakt z biegunami akumulatora. Prostownik z rozruchem posiada podwójną ochronę. Przed przeładowaniem i mylnego podłączenia. Niezwykle wytrzymała, stalowa obudowa, jest wytrzymała na zarysowania i wyposażona jest w komfortowy uchwyt który ułatwia przenoszenie go.