Upiększanie okien może w zaskakujący sposób nadać salonowi fantastycznego wyrazu

Eleganckie ustrojenie okien przez specjalistów sprawi, że ignorowany od dawna element pokoju, rozbłyśnie niespodziewanie blaskiem.
W czasach komunizmu w oknach wieszano firanki i zasłony.

okno

Źródło: http://www.fss-finanse.pl/
Potem przyszła moda na żaluzje. Jednakże nikt nie powiedział, że na tym muszą się zakończyć nasze zabiegi o to, aby okno prezentowało się ładnie. Dzisiaj nawet firanka może być niesamowitym dziełem sztuki. Należy jedynie pamiętać, aby cała kompozycja była gustowna. Jeśli nie czujemy się w tym zbyt pewnie, to warto polegać na fachowcach. Oni z pewnością będą wiedzieć, co robić. Powinniśmy zatem udać się do salonu, w którym zajmują się na co dzień szykowną dekoracją okien. Dobrze byłoby udać się tam już z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Musimy wiedzieć, jak duże jest okno i ile centymetrów znajduje się od sufitu i podłogi. Należy też zabrać ze sobą kilka fotek salonu. Wówczas fachowiec będzie świadomy tego, do czego powinien się dostroić. To bardzo ważne, aby aranżacja okna współgrała z wystrojem pokoju. Przecież nie chodzi o konkurencję typu — co bardziej przyciągnie wzrok, a o to, żeby całość wyglądała przepięknie. Do naszego okna, zależnie od potrzeb oraz upodobań, będziemy mieli możliwość wybrać krótkie lub długie firany. Będą mogły być gładkie albo w jakieś wzory.

Możemy też w ogóle zrezygnować z firan na rzecz eleganckich i wyrazistych zasłon.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, to odwiedź ten link (www.normbud.pl/) a tam oczekują na Ciebie materiały warte uwagi. Zobacz je – będziesz niesamowicie zadowolony.

Pracownik sklepu powinien dopracować wszystko tak, aby przyjemnie patrzyło się domownikom na efekt końcowy i abyśmy byli z tego dumni.