Opakowania tekturowe – niewatpliwie niezmiernie skuteczna „broń” w walce o klienta

Żyjemy w epoce konsumpcjonizmu. Współczesność cechuje niesłychanie dynamiczny rozwój oraz spora konkurencja.

Przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby zwrócić uwagę nowych odbiorców.
wizja - firma

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że kupujemy oczami.

Czy znasz już ten świeży materiał (http://www.kancelaria-adwokat.biz/porady-prawne/prawo-karne-i-karno-skarbowe/)? Znajdziesz tam istotnie dużą ilość użytecznych informacji na tego typu temat. Przeczytaj a nie będziesz żałować!

Decyzja o nabyciu danego zazwyczaj następuje – jak wskazują przeprowadzone analizy – w przeciągu 2-3 sekund od momentu obejrzenia sklepowych półek. Sposób zapakowania artykułu staje się jednym z nadrzędnych „narzędzi” promocji firmy i zwiększenia wyników sprzedaży. W całym tym „procesie” bardzo istotną rolę odgrywa tektura falista. Czemu tak się dzieje (tektura falista – Bochem)? To ona bowiem stanowi naczelny „budulec” opakowań. Wspomniany surowiec posiada masę różnorakich zalet: uniwersalność, praktyczność, lekkość, giętkość, wytrzymałość – wymieniać można bez końca. Dodatkowo, opakowania tekturowe są przyjazne dla środowiska (rzetelne info jest na bochem.com.pl). Podczas gdy, sztuczne tworzywa rozkładają się przez tysiące lat, papier jest materiałem w pełni biodegradowalnym, a przechowywane w nim artykuły spożywcze dłużej zachowują swą świeżość.

Należy zaznaczyć, że tektura falista powstaje w wyniku sprasowania kilku lub kilkunastu warstw papierniczych połączonych ze sobą falą papierniczą. Liczba wykorzystanych warstw zależy od osobistych upodobań oraz zapotrzebowania.