Słupy z betonu energetyczne ioraz rury z betonu – a więc, do jakich rzeczy przydaje się beton.

Jakie są rodzaje słupów betonowych energetycznych? Do jakich rzeczy się używa rurki betonowe? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo odnajdziesz w naszym felietonie!

Słupy betonowe energetyczne nie są niczym innym jak w dobry sposób nam znane słupy przewodzące prąd. Powstało ich parę rodzajów – o różnych symbolach czy chociażby samiutkim wyglądzie. Wyróżniamy słupy prowadzące prąd: Energetyczne o dwóch członach strunobetonowe żerdzie wirowane rodzaju EW, mocne rodzaju EM, napowietrzno-kablowe typu Ek, rodzaju E, typu E z zaciskami z uziemieniem, rodzaju EMS i wiele innego rodzaju.

Koniecznie zobacz ten link, w którym także znajdziesz wiadomości mówiące o prezentowanej tutaj kwestii. Niewątpliwie jest w nim coś interesującego dla Ciebie.

Wszystkie bywają zrobione z dużej jakości betonu. Omijając słupami betonowymi, istnieje niewiarygodnie dużo innych rzeczy, stworzonych z tego surowca. Między innymi bywają to rurki betonowe…

migawka - przemysł

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Rury betonowe podzielają się na kilka rodzajów ze względu na zastosowanie: do dróg oraz autostrad, kanalizacji, budownictwie ogólnym, wyroby keramzytowe i tak dalej (informacje o rurach betonowych). Powstały rurki betonowe razem z stopką, albo bez, zbrojone o dwóch warstwach, albo nie, a także rurki kielichowe i tak w dalszym ciągu. Rurki z betonu posiadają niewiarygodnie różnorodne średnice i długości, można je przystosować właściwie do każdych uwarunkowań.
Słupy betonowe energetyczne oraz rury betonowe, można zakupić w wielu miejscach, zwykle jednakże (jak bywa w przypadku słupów) powstała możliwość zakupu ich w wersji używanej, nie tylko nowej.

ceny używanych słupów bujają się o bardzo dużo mocniej aniżeli nowiutkich, albowiem istnieje możliwość zakupić słup od jakiejś osoby nawet za parę złotych. Dlatego nie czekaj i zrób zakup już dziś!