Jeżeli jesteście szczęśliwymi właścicielami ogrodu i marzy wam się stworzenie niewielkiego jeziorka i klombu, na pewno przyda wam się folia do oczek wodnych i agrowłókniny

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przepiękny ogród jest przymiotem jego właściciela i raduje oczy. Przytulnie także spędza się tam czas w pojedynkę lub w gronie najbliższych.

Troska o ogród nie jest łatwą rzeczą, ale dziś na rynku są już dostępne produkty, które niezwykle uproszczą nam życie i sprawią, że troszczenie się o ogród będzie proste jak nigdy dotąd.
szkło w domu

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Agrowłókniny są materiałem idealnym dla hobbistów ogrodników i dla przedsiębiorców hodujących rośliny na większą skalę. Agrowłókniny są użytkowane przy aranżacji rabatek, a także przy hodowaniu truskawek. Produkowane są z taśmy polipropylenowej, która jest niezwykle wytrzymała, ale nie szkodzi sadzonkom. Przepuszcza promienie Słońca i wodę, ale wstrzymuje rozwój chwastów. Z tej przyczyny rzadziej będziemy używać pestycydy. Możemy zamówić różne barwy i rozmiary agrowłókniny, co ułatwia nam ewentualność wyboru produktu odpowiedniego dla naszego ogrodu.

agrowłókniny

Autor: Pfarrei St. Bonifatius Berlin
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w naszym ogrodzie wyśni się nam niewielka sadzawka, na pewno przyda się nam folia do oczek wodnych. Dzięki niej nasz mały staw będzie solidny, a woda nie przeniknie w ziemię. Folia – folie basenowe – do oczek wodnych Rol-Market pozwala gospodarzowi ogródka na uformowanie interesującej sadzawki kompletnie samodzielnie.

Ze względu na to, że folia jest kupowana na metry, każdy będzie mógł wykonać oczko wodne w obliczonych zawczasu kształtach i rozmiarach. Potem wystarczy je wyłącznie ozdobić i gotowe.