Zakochani najczęściej chcą być razem na całe życie, jednak nie zawsze udaje się to osiągnąć

Zazwyczaj biorąc ślub, zakochani są przekonani, że jest to uczucie oraz związek na całe życie. Niestety czasami uczucie się wypala i należy się rozejść.
Współcześnie czasy stały się niebywale wymagające.

Mechanik

Autor: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
Żyje się kompletnie inaczej niż wtedy, gdy babcie były młode. Obecnie kobieta pragnie założyć rodzinę oraz realizować się w karierze. Z tego powodu bierze na swoje barki zbyt dużo. Niekiedy nie starcza czasu na miłość. To samo dotyczy mężczyzn, którzy pracują zbyt dużo i przeżywają kryzys wieku średniego. Lub najnormalniej w świecie oboje dochodzą do wniosku, że jedynym wyjściem jest zakończenie małżeństwa, gdyż uczucie się ulotniło. Niezależnie od przyczyny, jeżeli chcemy wziąć rozwód, to musimy się udać do adwokata. Prościej będzie mieszkańcom sporych miast, ponieważ znajduje się tam więcej kancelarii prawnych. Zatem jeśli dla przykładu mieszkamy w stolicy województwa dolnośląskiego i planujemy wystąpić o rozwód Wrocław posiada znaczną ilość świetnych fachowców w tej sferze. Długość rozprawy w sądzie będzie uzależniona od kilku czynników, a ściślej rzecz ujmując — od tego, jak szybko małżonkowie porozumieją się w kluczowych kwestiach. Jedną z najistotniejszych kwestii będzie opieka nad potomstwem — z kim zamieszkają i jak często drugi rodzic będzie miał możliwość je odwiedzać lub zabierać na soboty i niedziele.

W Polsce dzieci z reguły zostają z matką po rozwodzie rodziców, choć nie jest to norma.

Ekscytujący post? Jeśli tak uważasz, wcześniejsza strona również stanowi godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do omawianej problematyki.

Dzieci są również tą kwestią, co do której dorośli z reguły się kłócą. Jeśli rozwód będzie brzydki, to walka o dzieci może wlec się latami.