Dzisiaj radzimy, jak oszczędzać przynajmniej odrobinę na remoncie w mieszkaniu

Nie da się ukryć, że robienie gruntownego remontu w swoim mieszkaniu oczywiście nie jest bułką z masłem – szczególnie jeżeli chodzi o koszty, bo remont może ich pochłonąć naprawdę wiele.

taśma polipropylenowa

Autor: Stiga
Źródło: www.stiga.pl
ogląd - przemysł

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak można przynajmniej trochę zaoszczędzić na remoncie, wówczas świetnie trafiłeś – przedstawiamy najlepsze tricki!
Kupuj na wyprzedażach
Praktycznie każdy duży market budowlany przynajmniej raz na jakiś czas organizuje wszelkiego rodzaju wyprzedaże towaru zalegającego w magazynach. Jeśli jesteś tylko odpowiednio cierpliwy i zabierzesz się za wyszukiwanie okazji wystarczająco wcześnie, może okazać się, że część niezbędnych Ci do remontu produktów będziesz mógł zakupić nawet za ułamek normalnej ceny! Drobne rzeczy, jak przykładowo taśma polipropylenowa czy rękawice do pracy są w promocji tak często, że niewątpliwie nie opłaca się brać ich w normalnej cenie. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi akcjami promocyjnymi, musisz przede wszystkim zapisać się do wszystkich newsletterów marketów budowlanych – dzięki temu będziesz mógł od razu dowiedzieć się o aktualnych zniżkach i kupić w znacznie mniejszej cenie to, co będzie Ci potrzebne podczas remontu .
Dogadaj się ze znajomymi
Jeśli ktoś z Twoich znajomych także robi remont, dogadaj się z nim w kwestii podziału kosztów.

Zwykle musimy przykładowo kupić całą puszkę farby nawet jeśli zużyjemy tylko połowę – jeśli oboje skorzystacie z tej samej farby, wówczas Twoje koszty spadną o pół! Na dodatek jeżeli potrzebujesz większej ilości któregoś produktu, możesz targować cenę bezpośrednio z producentem – niejeden drukarnia etykiet samoprzylepnych taśm zdecydowanie udzieli Wam wysokiego rabatu jeśli złożycie u niego spore zamówienie.